Choć dwutygodniowa zorganizowana Akcja Lato za nami na świetlicach ciągle dużo się dzieje, a zewsząd usłyszeć można radosny śmiech dzieci. W końcu wszyscy wiemy, że w grupie zawsze raźniej i ciekawiej, a „burze mózgów” przynoszą niejedną interesującą koncepcję. Uczestnicy w trakcie zajęć nie tylko świetnie bawią się i integrują, ale także wzmacniają swoje umiejętności manualne, odkrywają talenty plastyczne, muzyczne, sportowe.

Małym odkrywcom uczęszczającym na świetlicę w Lipnicy Dolnej wciąż nie brakuje chęci, pomysłów i kreatywności do tworzenia wspaniałych kompozycji, prac i wymyślania coraz to nowych propozycji na wypełnienie wolnego wakacyjnego czasu. Przez ostatnie pięć dni naprawdę dużo udało nam się stworzyć: kolorowe jabłuszka,  misternie ozdobione torby na zakupy, fantazyjne dżdżownice, słonecznikowe jeże, barwne maski czy fragment morskiej głębi z żyjącymi w niej stworzeniami oraz roślinami to tylko część wykonanych na świetlicy prac. Dzieciaki przepadają także za zabawami i grami, które większość z nas zna ze swojego dzieciństwa. Niejeden chłopiec marzy z kolei by być w przyszłości wielką gwiazdą football ‘u dlatego też piłka nie znajduje wiele czasu na odpoczynek i jest ciągle w grze.

Kolejne przygody  przed nami. Dlatego zapraszamy do każdej z pięciu świetlic znajdujących się na terenie gminy, by razem śmiać się i odkrywać to co jeszcze nieznane. 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content