Organizowany od 29 lat Przegląd Piosenki Religijnej o „Statuetkę św. Szymona” rokrocznie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony solistów, duetów oraz zespołów, które muzyką i piosenką chcą wychwalać Boga. W niedzielę, 22 lipca spotkamy się na dziedzińcu kościoła parafialnego w Lipnicy Murowanej, by podczas tego wydarzenia stworzyć po raz kolejny wspólnotę wiary i radości.

Od godziny 16:00 rozpoczną się prezentacje tegorocznych uczestników, które będzie oceniać powołana komisja artystyczna. Każdy wykonawca zaśpiewa dwa wybrane przez siebie utwory. Również tego popołudnia dla wszystkich przybyłych  z gościnnym koncertem wystąpi zespół FILII DEI z Porąbki Uszewskiej. Jednym z ważniejszych momentów, przede wszystkim dla osób śpiewających i grających, będzie ogłoszenie wyników, w czasie którego dowiemy się w czyje ręce trafi główne trofeum – „Statuetka św. Szymona”.

Organizatorami Przeglądu są: Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Ap. w Lipnicy Murowanej. Patronat medialnym objął tygodnik katolicki „Niedziela”.

Zachęcamy do przybycia całymi rodzinami!  

PLAKAT – XXIX PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ – WERSJA PDF

plakat PPR 2018 GDK Lipnica Murowana

 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content