W sobotę 24 sierpnia 2013 roku o godzinie 18.00 na Zamku Lubomirskich w Nowym Wiśniczu odbędzie się spektakl teatralny pt. „Piękna Lucynda”. Jego organizatorem jest Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego. Wszystkich miłośników muzycznych komedii serdecznie zapraszamy do Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej do dnia 16.08.2013 r. po odbiór bezpłatnych zaproszeń na to wydarzenie. Ilość miejsc ograniczona!

Dojazd we własnym zakresie. Zachęcamy do skorzystania z oferty. 

 

 

 

 

Marian Hemar – PIĘKNA LUCYNDA

Komedia muzyczna. Tryskający komizmem i dowcipem pastisz błahej i naszpikowanej morałami komedyjki obyczajowej „Natręci” Józefa Bielawskiego.

Autor tekstu Marian Hemar, obdarzony wyjątkowym talentem językowym satyryk, tłumacz i poeta, zaprasza widzów do arystokratycznego świata XVIII-wiecznej Warszawy. Młoda wdowa Lucynda ma dwóch adoratorów – podupadającego finansowo Hrabiego Adama oraz bogatego Magnata Faworskiego. Mężczyźni starają się o rękę Lucyndy, prześcigają się w uwodzeniu jej i obdarzają licznymi podarunkami. Którego z panów poślubi Lucynda?

 

Błyskotliwe piosenki i pełna humoru fabuła, wyraziste postaci i nowoczesna oprawa muzyczna oraz wizualna pomogą widzom w podróży z XXI wieku w rzeczywistość arystokratycznych intryg. 

Źródło: http://www.teatr.tarnow.pl/spektakls/view/101

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content