Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Gmina  Lipnica Murowana oraz Gminny Dom Kultury zapraszają na edukacyjny „Spacer w ciemność”, który odbędzie się już w najbliższy piątek – 10 listopada. Podczas spaceru będziemy rozmawiać o nocnym życiu przyrody, a ilustracją tych rozmów będą ręcznie malowane lampiony oraz nocna odsłona Kamieni Brodzińskiego.

Zbiórka o godzinie 16.15 pod tablicą Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, na

parkingu obok Gospody „Pod Kamieniem” w Lipnicy Górnej. Spacer poprowadzi pan Wojciech Sanek z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Koniecznie zabierzcie ze sobą latarki oraz odblaski. Czas spaceru to około 70 minut.  Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

W razie złej pogody (deszcz, wiatr, alert RCB) wydarzenie będzie przeniesione do sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej – decyzja o ewentualnym przeniesieniu spotkania zostanie podjęta podczas zbiórki w umówionym miejscu.

W miarę możliwości bardzo prosimy o zaparkowanie samochodów na miejscach parkingowych obok wejścia na ścieżkę edukacyjną (nie na parkingu restauracji).

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content