Gminny Dom Kultury wraz ze Stowarzyszeniem „Na Śliwkowym Szlaku” serdecznie zaprasza do udziału w RAJDZIE ROWEROWYM „TOUR DE POGÓRZE”, który odbędzie się w sobotę 12 sierpnia 2023 r. Jego celem jest m.in. propagowanie aktywnych form wypoczynku i rekreacji w rodzinnym gronie czy też promocja aktywnego i zdrowego trybu życia. Rajd będzie odbywać się na terenie gminy Lipnica Murowana i będzie przebiegał odcinkiem drogi wojewódzkiej, drogami powiatowymi oraz gminnymi. Czas przejazdu trasy to ok. 2 godziny. Dystans to ok. 15 kilometrów. Rajd nie jest formą wyścigu. Aby zaliczyć trasę konieczne będzie potwierdzenie przybycia do punktów kontrolnych. Uczestnicy pilotowani będą przez samochód OSP.

Do udziału w rajdzie można zgłaszać się rodzinnie lub indywidulanie. Udział w rajdzie jest bezpłatny i ogólnodostępny, nie obowiązuje też tzw. wpisowe. Ilość uczestników rajdu jest ograniczona do 80 osób. Dzieci i młodzież do 18. roku życia, którzy chcą wziąć w nim udział muszą dostarczyć podpisane: formularz zgłoszeniowy indywidualny oraz zgodę rodzica/opiekuna. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w rajdzie wyłącznie z opiekunem. Na zgłoszenia czekamy do dnia 9 sierpnia 2023 r.

Wszyscy uczestnicy, którzy zaliczą całą trasę wezmą udział w losowaniu nagrody głównej oraz nagrody specjalnej. Dodatkowo wśród wszystkich zostaną rozlosowane upominki wg posiadanego stanu. Nagrodzeni zostaną także najstarszy oraz najmłodszy uczestnik.

Praca biura rajdu rowerowego – od godz. 14.00

Start– Lipnica Dolna (teren pod Dworem Ledóchowskich)  – godz. 16.00

Meta – Lipnica Dolna (teren pod Dworem Ledóchowskich)

Więcej informacji w zamieszczonych poniżej materiałach.

Gorąco zachęcamy do udziału!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY INDYWIDUALNY

MAPA Z TRASĄ RAJDU

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content