Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Ap. w Lipnicy Murowanej serdecznie zapraszają wszystkich Parafian oraz Gości na Orszak Trzech Króli. Odbędzie się on we wtorek 6 stycznia 2015 r. od godz.11:30. Pochód wyruszy z lipnickiego rynku w stronę Dworu Ledóchowskich, następnie stadionu sportowego w Lipnicy Dolnej, by dalej Zawiślem powędrować w stronę Zespołu Szkół i zakończyć na dziedzińcu kościoła parafialnego.

W trakcie Orszaku odbędzie się pięć krótkich przedstawień na poszczególnych przystankach. Uczestnicy otrzymają okazjonalne upominki i niespodzianki. W pięknym, ogólnopolskim widowisku organizowanym w naszej parafii po raz pierwszy udział wezmą: grupy aktorów, zespoły regionalne i obrzędowe, Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej, chór parafialny, schola, chór szkolny, Eucharystyczny Ruch Młodych, ministranci i lektorzy, przedszkolaki, dzieci i młodzież z Zespołu Szkół, koła Gospodyń Wiejskich, Domowy Kościół, członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych.

Uczestników gorąco zachęcamy do przebrania się w stroje postaci związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia – za pasterzy, aniołów, króli, żołnierzy króla Heroda itd.

Zapraszamy do udziału.

plakat orszak1 GDK Lipnica Murowana

 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content