Bardzo ciekawie przebiegał pierwszy tydzień ferii w placówkach Gminnego Domu Kultury. W zajęciach uczestniczyły dzieci z wszystkich miejscowości naszej gminy. Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, by spędzić czas pożytecznie, bezpiecznie i twórczo. Na zajęciach powstało wiele wspaniałych kompozycji, artystycznych aranżacji i prac plastycznych.

Dzieci wykonywały laurki dla swoich dziadków, pudełeczka, ramki na zdjęcia, nie zabrakło również warsztatów bibułkarskich. Dużą atrakcją dla dzieci i młodzieży była gra w tenisa stołowego, piłkarzyki, cymbergaj oraz gry planszowe. Wszyscy mówią, że najlepsza zabawa jest w gronie przyjaciół. Ciężko się z tym nie zgodzić. Tak więc wszyscy uczestnicy ferii z terenu naszej gminy spotkali się na Świetlicy Wiejskiej w Lipnicy Górnej. Tam we współpracy z pracownikami Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oddział w Tarnowie – panem Michałem i panem Tomaszem – została przeprowadzona prezentacja przyrodnicza oraz zorganizowane warsztaty, na których dzieci wykonywały nietoperze i motyle z szyszek. Zabawa była niezapomniana.

Drugi tydzień ferii zapowiada się równie interesująco, zapraszamy!

 

FERIE GALERIA

Świetlica wiejska w Borównej

 

Świetlica Wiejska w Lipnicy Dolnej 

 

 Świetlica Wiejska w Lipnicy Górnej

 

 

Świetlica Wiejska w Lipnicy Murowanej 

 

Świetlica Wiejska w Rajbrocie      

 

Wspólna lekcja przyrodnicza na świetlicy w Lipnicy Górnej

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content