Pierwszy tydzień zimowego odpoczynku dla dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez świetlice wiejskie upłynął w atmosferze zabawy, śmiechu i radości. Placówki w Lipnicy Murowanej, Lipnicy Dolnej oraz Rajbrocie przygotowały wiele interesujących i pożytecznych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Nie brakuje zajęć ruchowych, warsztatów, gier i zabaw zespołowych, spacerów po okolicy. Piękne twory z masy solnej i papierowej zdobią już pomieszczenia i parapety, zaś kolorowe prace wypełniają kolejne miejsca gazetek ściennych.  

W czasie głośnego czytania uczestnicy poznają polską poezję dziecięcą oraz wiele innych utworów literackich. Zajęcia kulinarne są największą osłodą tak szybko płynących w czasie ferii dni. By wszyscy pamiętali o bezpieczeństwie, zorganizowane zostało spotkanie z przedstawicielem policji, który przypomniał jak należy zachowywać się zarówno na zajęciach, jak i w czasie zabaw domowych czy na drodze.

Drugi tydzień zimowych atrakcji zbliża się wielkimi krokami. O tym, co ciekawego będzie działo się w dalszej części zajęć uczestnicy przekonają się już po weekendzie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content