Wójt Gminy Lipnica Murowana oraz Gminny Dom Kultury serdecznie zapraszają na Święto Gminy Lipnica Murowana z happeningiem „Śliwkowy Szlak – co nas łączy?”, które odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2014 r.

W sobotę na godzinę 16:00 zapraszamy na plac zabaw do Lipnicy Murowanej, gdzie będzie miał miejsce blok zabaw dla dzieci połączony z zakończeniem projektu „Łokietkowy Ogród” miejscem rekreacji dla najmłodszych w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013.

Z kolei od godziny 18:00 na stadionie sportowym  w Lipnicy Dolnej wszyscy przybyli będą mogli bawić się wraz z zespołem „Mark Band” z Krakowa na trwającym do północy festynie pod gwiazdami.

Niedzielne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 16:00 programem artystycznym pt. „Legenda o założeniu Lipnicy” przygotowanym przez przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Lipnicy Murowanej. Na scenie pojawią także uczestnicy wakacyjnego kursu tańca, którzy zaprezentują opracowane za zajęciach układy. Około godziny 16:30 będzie miało miejsce otwarcie plenerowej pokonkursowej wystawy plastycznej „Na pocztówkę Śliwkowego Szlaku” połączone z wręczeniem nagród wyłonionym laureatom. Z pięknym koncertem wystąpi Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej, a tuż po nim zapraszamy na happening pn. „Śliwkowy Szlak – co nas łączy?”. O godzinie 18:15 nastąpi powitanie gości. Dla przybyłej publiczności od godziny 18:30 występował  będzie zespół „Sweet Lemon” z Krakowa, a o godzinie 20:30 na estradzie pojawi się Gwiazda wieczoru – KRZYSZTOF KRAWCZYK z Zespołem. Na dyskotekę kończącą dwudniowe obchody Święta Gminy Lipnica Murowana od godziny 22:000 zaprasza Dj Robertus.

Przedsięwzięciu towarzyszyć będą: degustacja potraw regionalnych, miasteczko zabaw dla dzieci, mała gastronomia.

Zapraszamy do udziału. 

Święto Gminy Lipnica Murowana z happeningiem „Śliwkowy Szlak – co nas łączy?” będzie realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013.

pasek nowy GDK Lipnica Murowana

plakat zmn SGLM GDK Lipnica Murowana

 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content