Chociaż większa część soboty 11 sierpnia wypełniona była deszczem, na czas wieczornego świętowania w gminie Lipnica Murowana niebo pięknie się rozpogodziło a słońce przyjaźnie wyglądało zza chmur.

Pierwszym punktem programu był koncert zespołu Week’n’Roll. Pięciu utalentowanych, młodych muzyków energicznie i „z kopytem” zaprezentowało największe przeboje dobrego polskiego rocka. Było dynamicznie i głośno!

Tuż przed godziną 21 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – energiczna i szalona wokalistka muzyki tanecznej i dance, autorka tekstów i kompozytorka, obwołana tytułem „królowej disco polo”– ETNA. Piosenkarka wraz z tancerzami żywiołowym show porwała do wspólnej zabawy i śpiewu przybyłą publiczność. Był też czas na autografy i wspólne zdjęcia.

Dopełnieniem wieczoru była dyskoteka pod gwiazdami prowadzona przez niezawodnego DJ’a Robertusa. Dźwięki polskich i zagranicznych przebojów porwały do tańca na podniebnym, plenerowym parkiecie dziesiątki par. Trwająca do północy zabawa zakończyła pierwszy dzień obchodów Święta Gminy Lipnica Murowana.      

Niezwykłym przeżyciem i niezapomnianą przygodą była na pewno dla wielu szalona zabawa na atrakcjach przygotowanych przez Wesołe Miasteczko „Smokoland”, które zarówno w pierwszym dniu, jak i  w niedzielę było dostępne od wczesnych godzin popołudniowych.  

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content