Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują.

Szkolenia, z których będzie można skorzystać realizowane są na terenie całej Małopolski przez firmy szkoleniowe, które w pierwszej kolejności oferują: szkolenia językowe, informatyczne, kurs prawa jazdy kat. A i B, zarządzania projektami.

Chętnych do udziału w spotkaniu z doradcą zawodowym które odbędzie się 26 lipca w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej w godzinach od 14:00 do 18:00 prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 14 6852108 (GDK Lipnica Murowana) lub 14 6269940 (Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie).

Odpowiedzi na pytania: kto może skorzystać z projektu, jak skorzystać ze szkoleń, z jakich szkoleń można skorzystać w załączonych poniżej materiałach. Zachęcamy do udziału!

 

KIERUNEK KARIERA – INFORMACJE O PROJEKCIE 

KIERUNEK KARIERA – ULOTKI INFORMACYJNE 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content