Świetlica wiejska w Lipnicy Górnej oraz Świetlica wiejska w Borównej dotarły do półmetku realizacji trwającego dwa tygodnie projektu pn. „Nie zapominajmy o naszych sąsiadach” dofinansowanego przez Fundację Wspomagania Wsi.  

Wrażeń, atrakcji i zajęć nie brakuje. Dzieciaki pod okiem instruktorów zrealizowały już część założeń i zadań. Niezwykłą frajdą okazały się wizyty w gospodarstwach domowych. Uczestnicy zajęć spotkali się z bardzo miłym przyjęciem ze strony starszych . W czasie odwiedzin dzieci nie tylko pomogły mieszkańcom swoich miejscowości w wykonaniu podstawowych czynności domowych, ale także prowadzoną w ciekawy sposób pogawędką zauroczyły sympatycznych sąsiadów.

Niezwykle miło mija także czas spędzany na świetlicach. Żywiołowi milusińscy z ochotą biorą udział w warsztatach, grach i konkursach. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia plastyczne, manualne i głośne czytanie. Każdego dnia uczestnicy odkrywają swoje talenty i poznają wiele możliwości pożytecznego spędzania wolnego czasu.

Kolejna część atrakcji i nowych wyzwań już w poniedziałek. 

ŚWIETLICA WIEJSKA W LIPNICY GÓRNEJ

ŚWIETLICA WIEJSKA W BORÓWNEJ

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content