Wielkimi krokami zbliżają się najpiękniejsze i podobno ulubione święta wszystkich Polaków – Święta Bożego Narodzenia. By podtrzymywać i pielęgnować wspaniałe tradycje tego okresu, kultywować zwyczaj wysyłania kartek oraz rozwijać wyobraźnię dzieci i młodzieży Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Pocztówka na Boże Narodzenie”.

Zadanie konkursowe polega na własnoręcznym wykonaniu kartki świątecznej na Boże Narodzenie. Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie prace nie przekraczające formatu A4 (nie składane!), wykonane dowolną techniką plastyczną w formie płaskiej (rysunkowej, malarskiej, kolażu, wydzieranki). Prace winny zawierać akcenty związane z Gminą Lipnica Murowana. Do udziału zapraszamy przedszkolaków oraz uczniów klas I-VIII.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia, zgodą na upublicznianie wizerunku oraz oświadczeniem dotyczącym praw autorskich, należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 listopada 2022 r. (piątek) do Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej. Więcej informacji w załączonym poniżej pliku.

Zapraszamy do udziału!

REGULAMIN, KARTA ZGŁOSZENIA, OŚWIADCZENIA

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content