Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na muzyczne zakończenie „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”. Na Rynku w Bochni wystąpi bocheński duet PiS oraz wschodząca gwiazda SARSA. Odbędzie się także piknik smaków i rękodzieła lokalnych artystów. Na odwiedzających będą czekać stoiska z pysznymi lokalnymi przysmakami, pięknymi haftami czy też unikalną biżuterią.

Rozstrzygnięty zostanie też konkurs dla najaktywniejszych turystów tej edycji, po godzinie 17:00 odbędą się muzyczne konkursy, a o 18 rozpocznie się część koncertowa. Serdecznie zapraszamy!!!

 

DUET PiS zespół tworzą Piotr Lekki – gitarzysta, kompozytor, realizator dźwięku w studio nagrań „Kwart” i Robert „Sierściu” Mastalerz – wokalista zespołu „4szmery”. Piotr Lekki współpracował w latach 90-tych z takimi wykonawcami jak Janusz Radek ( zespół „Obcy”), Bogdan Łyszkiewicz ( Chłopcy z placu broni) i Paweł Mąciwoda ( OZ,TSA,SCORPIONS).

Duet „PiS” ( Piotrek i Sierściu ) powstał spontanicznie podczas jednej z edycji festiwalu „Rock autostrada”. Aktualnie zespół ma za sobą ponad 150 koncertów i występy w klubach u boku zespołów „Dżem”, „Cree”,”Stirwater”. Wykonuje akustyczne wersje największych rockowych przebojów Led Zeppelin, Deep Purple, Whitesnake, INXS, Rainbow, Bon Jovi, Def Leppard i wielu innych klasyków muzyki rockowej.

SARSA MARKIEWICZ – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, gra na ukulele, gitarze i instrumentach klawiszowych. Laureatka wielu konkursów muzycznych. Uczestniczka programu „The Voice of Poland”, która w oryginalnym stylu dostała się do programów na żywo razem z drużyną Tomsona i Barona z Afromental. Udział w wielu projektach muzycznych pozwolił jej wykształcić indywidualny styl szlachetnego, tanecznego popu. Styl Sarsy wywodzi się z muzyki alternatywnej – zaczynała z zespołem grającym alternatywnego rocka: FLUKTUA. Pasję muzyczną łączy ze swoim wykształceniem i pracą zawodową muzykoterapeuty.

PLAKAT – MUZYCZNE ZAKOŃCZENIE „WEEKENDU Z ZABYTKAMI POWIATU BOCHEŃSKIEGO”

muz zak GDK Lipnica Murowana

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content