W imieniu Wójta Gminy Lipnica Murowana – Pana Tomasza Gromali, Parafii pw. św. Andrzeja Ap. oraz Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej serdecznie zapraszamy na Inaugurację letniego sezonu przy lipnickim Leonardzie, która odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godzinie 17:00.

W tym roku dla wszystkich Państwa – mieszkańców naszej gminy, gości i turystów wystąpią wyjątkowi artyści – MONK A CAPELLA BAND. To nietypowa formacja muzyczna. Choć nie używają instrumentów, słuchacze często mówią o nich, że dobrze „grają”. Muzyka zespołu MONK to połączenie różnych gatunków muzycznych, wykonywana w unikalny sposób: ZERO INSTRUMENTÓW, TYLKO GŁOSY LUDZKIE. Zespół działa na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej od 1995 roku. W swej historii wystąpił u boku największych gwiazd polskiej estrady, koncertując w Polsce oraz w większości krajów Europy. Uniwersalność muzyki wykonywanej przez MONK – jak i jego unikalność – sprawiają iż zespół doskonale sprawdza się podczas imprez o bardzo różnorodnym charakterze. „Nie ma nic piękniejszego niż głos ludzki. Chyba że jest ich pięć…” 😉

Za objęcie patronatu medialnego nad wydarzeniem dziękujemy serwisom: www.bochnianin.pl, www.bochniazbliska.pl. www.informatorbrzeski.pl oraz Kulturalna Bochnia.

Do zobaczenia przy lipnickim Leonardzie – będzie klimatycznie, kulturalnie i muzycznie.

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content