Wszystkich mieszkańców naszej gminy, gości oraz turystów serdecznie zapraszamy w sobotę – 13 lipca na kompleks sportowy Orlik w Rajbrocie. Podczas „Lata w Rajbrocie” na wszystkich Państwa czeka moc atrakcji. Rozpoczniemy sportowo i plastycznie – blokiem imprez skierowanym szczególnie do dzieci i młodzieży. Kolejny już raz odbędzie się „Festiwal chleba”, do udziału w którym gorąco zachęcamy (więcej informacji niebawem). O godzinie 18:00 na ludowo i regionalnie zaprezentuje się Zespół Pieśni „Raj” z Rajbrotu, po którym to koncercie będzie miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Rajbrot moimi oczami” oraz „Festiwalu chleba”.

Gwiazdą wydarzenia będzie KORDIAN – muzyk, artysta, kompozytor, wykonawca takich hitów jak „Dziewczyna z gór”,  „Oczy czarne oczy” czy „Lubię wracać”, który o godzinie 19:00 porwie Państwa do wspólnego śpiewu i tańca. Zabawę taneczną pod gwiazdami poprowadzi z kolei Zespół „Kita Band”.

Dodatkowymi atrakcjami sobotniego popołudnia będą: pokaz pierwszej pomocy, prezentacja Koła Łowieckiego „Ryś”, dmuchane zamki, malowanie twarzy oraz mała gastronomia i  liczne słodkości.

Organizatorami „Lata w Rajbrocie” są: Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej, Ochotnicza Straż Pożarna z Rajbrotu, Gmina Lipnica Murowana, Koło Gospodyń Wiejskich w Rajbrocie oraz Parafia Rajbrot.

Zachęcamy do udziału! Do zobaczenia!

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content