W ramach truskawkowego święta w tym roku zapraszamy wirtualnie do Rajbrotu i proponujemy konkurs „W truskawkowym obiektywie”. Dla tych, którzy Rajbrot dobrze znają z pewnością nie będzie to trudne zadanie. Jeśli natomiast ktoś bywa w tej miejscowości sporadycznie, będzie musiał trochę pogłówkować.

Będąc pewnego popołudnia na truskawkowych zbiorach w Rajbrocie, oprócz tego że posmakowaliśmy zdrowych i pysznych owoców do woli, napełniliśmy koszyczki po brzegi, to jeszcze zdążyliśmy zrobić parę zdjęć, interesujących zakątków tej miejscowości. Poniżej prezentujemy 5 najciekawszych fotografii. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu dokładnej odpowiedzi: Co przedstawia każde ze zdjęć, jakiej części Rajbrotu dotyczy (gdzie się znajduje)? Odpowiedzi należy przesłać e-mailem na adres: kulturalipnica@wp.pl, do dnia 23 czerwca 2020 r. Trzy pierwsze osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi (wszystkie zdjęcia muszą być poprawnie opisane), otrzymają smaczne nagrody – koszyki pięknych, czerwonych truskawek!!!

Mamy nadzieję, że dla wszystkich rozwiązanie tego konkursu będzie doskonałą zabawą, a może nawet motywacją aby zobaczyć osobiście pokazane na zdjęciach urokliwe miejsca. Powodzenia!!!

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content