Miłośników malarstwa – dzieci i młodzież z naszej gminy serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, związanym tematycznie z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Pragniemy zwrócić uwagę na zwyczaje  i  obrzędy  bożonarodzeniowe  wsi  polskiej oraz związane z nimi tradycje kolędowania. Założeniem konkursu jest też rozwijanie kreatywności i warsztatu plastycznego wśród uczestników, kształcenie umiejętności posługiwania się środkami plastycznymi oraz popularyzacja różnorodnych działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik.

Prace muszą być wykonane na formacie A3 dowolną techniką (rysunek kredką, tuszem, węglem, farbami, kolaż, witraż, wydzieranka i inne – do wyboru przez uczestnika konkursu), a termin ich złożenia do konkursu mija 20 grudnia 2019 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Więcej informacji w Regulaminie.

Konkurs plastyczny organizowany jest w ramach realizacji zadania pn. 38. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych „O Lipnicką Gwiazdę” i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content