Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę 8 sierpnia, na Koncert „PIOSENKI MI NAJBLIŻSZE”, który odbędzie się o godzinie 17:00, przy kościele świętego Leonarda w Lipnicy Murowanej. Okazja realizacji tego wydarzenia jest szczególna, w tym roku przypada bowiem 120. rocznica urodzin Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz 45. rocznica wizyty Prymasa w Lipnicy Murowanej. Patronat Honorowy nad Koncertem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Wystąpi Izabela Szafrańska z zespołem. Artystka jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w znanych polskich programach telewizyjnych „Must Be The Music” oraz „The Voice of Poland”. Doskonale czuje się zarówno w repertuarze piosenki literackiej, żydowskiej jak i filmowej. 

Po koncercie odbędzie się premiera filmu o pobycie Kardynała Wyszyńskiego w Lipnicy Murowanej, podczas uroczystości pobeatyfikacyjnych bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

 plakatwysz GDK Lipnica Murowana

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content