W Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej odbyły się pierwsze z cyklu spotkania z doradcą zawodowym w ramach projektu „Kierunek Kariera” realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Osoby, które spotkały się z doradcą zawodowym miały możliwość skorzystania z usługi Bilansu Kariery i zapisania się na szkolenia językowe, komputerowe, kursy prawa jazdy dofinansowane w 87% przez Europejski Fundusz Społeczny.

Bilans Kariery to indywidualne spotkania (lub cykl spotkań) z doradcą zawodowym, podczas którego nie tylko podsumowuje się dotychczas nabyte umiejętności, edukację i doświadczenie zawodowe, ale także określa się plan dalszego rozwoju, w tym m.in. rodzaje i tematykę potrzebnych szkoleń.

Przypominamy, iż „Projekt Kariera” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego i adresowany do osób które:

– ukończyły 25 lat a jeszcze nie mają 50 lat – posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie  ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą),

– ukończyły 50 lat – niezależnie od wykształcenia,

– są związane z Małopolską – mieszkają, uczą się lub pracują w województwie małopolskim.

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej w dniu 30 sierpnia 2017 – środa, w godzinach od 14:00 do 18:00.

Aby umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym prosimy o kontakt z Gminnym Domem Kultury (tel. 14 6852108) lub Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie (tel. 14 6269940, e-mail: centrum.tarnow@wup-krakow.pl). 

Zachęcamy do udziału! 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content