Pierwszy tydzień Ferii już za nami. Atrakcyjny program zaproponowany na ten czas przez świetlice wiejskie działające w naszej gminie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy (dzieci i młodzież) z zaangażowaniem i aktywnością korzystali z proponowanych zajęć takich jak m.in.: warsztaty kulinarne, gry i zabawy ruchowe, konkurencje zespołowe na świeżym powietrzu, gry w tenisa stołowego, cymbergaja, piłkarzyki i wiele innych.

Zorganizowano także spotkanie z książką – głośne czytanie najpiękniejszych polskich baśni  oraz konkurs międzyświetlicowy na najlepszy plakat profilaktyczny pn. „Stop uzależnieniom” oraz „Owce w sieci”. Wyniki konkursu wraz z prezentacją prac plastycznych ogłoszone zostaną w drugim tygodniu wypoczynku feryjnego.

Zimowy blok zajęć dla dzieci i młodzieży dofinansowany został przez Gminę Lipnica Murowana z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w ramach zadania pt. „Staniesz się człowiekiem jeśli potrafisz zasłużyć na to”.

Pierwszy tydzień ferii był czasem pełnym niezapomnianych wrażeń i uśmiechu! Zapraszamy na kolejny niezwykły, zimowy tydzień do świetlic wiejskich!

Fotorelacja z pierwszego tygodnia zajęć poniżej.

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content