Wszystko co dobre szybko się kończy. Jeszcze chwilę temu z niecierpliwością oczekiwaliśmy 
na rozpoczęcie ferii, a tu zimowy wypoczynek już za nami. Drugi tydzień ferii zimowych bardzo ciekawie przebiegał w świetlicach wiejskich Gminnego Domu Kultury. Naprawdę dużo się działo !!

Z pewnością dla wszystkich dzieci był to czas odpoczynku, radości, niezapomnianych wrażeń oraz możliwość spędzenia wolnego czasu ze swoimi rówieśnikami. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i nie było tu ani chwili na nudę.

Ciekawe i pożyteczne spotkania, które odbyły się na świetlicach z zaproszonymi gośćmi (instruktorką fitness, górnikiem, psychologiem) cieszyły się dużym zainteresowaniem 

i zaangażowaniem ze strony uczestników. Podczas zajęć powstało wiele ciekawych kompozycji artystycznych, plastycznych, ręcznie zrobionych przedmiotów. Uczestnicy z wielką chęcią brali udział w zajęciach, które były pełne kreatywnych pomysłów. Nie zabrakło także czasu na gry 
i zabawy ruchowe , które wywoływały u dzieci salwy śmiechu.

Niestety – ferie dobiegły końca. Dzieci wróciły do swoich codziennych zajęć, aby już za parę miesięcy spotkać się znowu na świetlicach wiejskich, tym razem w czasie wakacyjnych zajęć.

Zajęcia odbywające się w czasie ferii były realizowane w ramach projektu pn. „Krasnoludków świat odkryjemy wraz” – Wesołe Ferie 2020 połączone z programem profilaktycznym „Żyjmy zdrowo, bajkowo i kolorowo” dofinansowanego z Urzędu Gminy w Lipnicy Murowanej ze środków Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

                       Lipnica Górna                                                                     Lipnica Murowana

 dsc02461 GDK Lipnica Murowana         dsc 0013 GDK Lipnica Murowana

                                 Borówna                                                                      Rajbrot

 p1020336 GDK Lipnica Murowana        25 GDK Lipnica Murowana

                                                                      Lipnica Dolna

                                         76 GDK Lipnica Murowana

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content