Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej organizuje IV Dziecięcy Festiwal Polskiej Piosenki KORAL SONG. Tegoroczne wydarzenie postanowiliśmy przeprowadzić on-line. Wyjątkowa sytuacja skłoniła nas do takiej formy konkursu. Festiwal skierowany jest do dzieci i młodzieży z województwa małopolskiego. Jego celem jest promowanie polskiej piosenki wartościowej literacko, artystycznie i wychowawczo, rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci i młodzieży oraz inspirowanie do poszukiwań artystycznych w dziedzinie muzyki.

Chcemy aby czwartą edycję Festiwalu wypełniły utwory z repertuaru Anny Jantar, a także piosenki skomponowane przez Jarosława Kukulskiego. Gdyby żyli obchodziliby w tym roku 70. i 75. urodziny. To artyści, których niewątpliwie połączyła miłość do muzyki, a ich twórczość jest ponadczasowa… Natalia Kukulska wspominając mamę mówiła – Myślę, że Anna Jantar w swojej skromności nie spodziewała się, iż słowa „nic nie może przecież wiecznie trwać” dziś, o ironio, zabrzmią nieprawdziwie. Zanosi się na wieczność.

Mamy nadzieję że zaproponowany repertuar dostarczy uczestnikom Festiwalu wielu inspiracji, radości, odkryć… Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym, muzycznym przedsięwzięciu, do zapoznania się z regulaminem Festiwalu (w załączeniu) oraz do rozpropagowania informacji o wydarzeniu w Państwa społecznościach. 

  

REGULAMIN FESTIWALU

 

KARTA ZGŁOSZENIA

 

plakatkoral2020 GDK Lipnica Murowana

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content