Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej zaprasza do udziału w 38. edycji Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych „O Lipnicką Gwiazdę”, która odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej GDK w Lipnicy Murowanej. Do udziału w przedsięwzięciu serdecznie zapraszamy dziecięce, młodzieżowe i dorosłe grupy kolędnicze z powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego (grodzkiego i ziemskiego).

Przesłuchania dziecięcych i młodzieżowych grup kolędniczych odbędą się w sobotę – 11 stycznia, zaś dorosłych w niedzielę – 12 stycznia. Przypominamy, iż laureaci „Lipnickiej Gwiazdy” oraz I miejsca z 2019 roku mogą wziąć udział w Przeglądzie w 2020 roku pod warunkiem zaprezentowania innej formy widowiska niż nagrodzone w 2019 roku (wykaz laureatów został zamieszczony w Regulaminie Przeglądu). Na karty zgłoszeń czekamy  do dnia 20 grudnia 2019 r.

W ramach Przeglądu w Lipnicy Murowanej odbędzie się kwalifikacja do udziału w Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych „Pastuszkowe Kolędowanie” w Podegrodziu oraz w Ogólnopolskim Konkursie Grup Kolędniczych „Góralski Karnawał” w Bukowinie Tatrzańskiej. Dodatkowe informacje dotyczące 38. Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych „O Lipnicką Gwiazdę” , dostępne są w Regulaminie lub udzielane w Gminnym Dom Kultury w Lipnicy Murowanej (tel. 14 6852108).

38. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych „O Lipnicką Gwiazdę” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

REGULAMIN PRZEGLĄDU

KARTA ZGŁOSZENIA

 

Pin It on Pinterest

Share This
Skip to content