W ramach truskawkowego święta w tym roku zapraszamy wirtualnie do Rajbrotu i proponujemy konkurs „W truskawkowym obiektywie”. Dla tych, którzy Rajbrot dobrze znają z pewnością nie będzie to trudne zadanie. Jeśli natomiast ktoś bywa w tej miejscowości sporadycznie, będzie musiał trochę pogłówkować.

Będąc pewnego popołudnia na truskawkowych zbiorach w Rajbrocie, oprócz tego że posmakowaliśmy zdrowych i pysznych owoców do woli, napełniliśmy koszyczki po brzegi, to jeszcze zdążyliśmy zrobić parę zdjęć, interesujących zakątków tej miejscowości. Poniżej prezentujemy 5 najciekawszych fotografii. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu dokładnej odpowiedzi: Co przedstawia każde ze zdjęć, jakiej części Rajbrotu dotyczy (gdzie się znajduje)? Odpowiedzi należy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., do dnia 23 czerwca 2020 r. Trzy pierwsze osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi (wszystkie zdjęcia muszą być poprawnie opisane), otrzymają smaczne nagrody – koszyki pięknych, czerwonych truskawek!!!

Mamy nadzieję, że dla wszystkich rozwiązanie tego konkursu będzie doskonałą zabawą, a może nawet motywacją aby zobaczyć osobiście pokazane na zdjęciach urokliwe miejsca. Powodzenia!!!