Wszystko co dobre szybko się kończy. Jeszcze chwilę temu z niecierpliwością oczekiwaliśmy 
na rozpoczęcie ferii, a tu zimowy wypoczynek już za nami. Drugi tydzień ferii zimowych bardzo ciekawie przebiegał w świetlicach wiejskich Gminnego Domu Kultury. Naprawdę dużo się działo !!

Z pewnością dla wszystkich dzieci był to czas odpoczynku, radości, niezapomnianych wrażeń oraz możliwość spędzenia wolnego czasu ze swoimi rówieśnikami. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i nie było tu ani chwili na nudę.

Ciekawe i pożyteczne spotkania, które odbyły się na świetlicach z zaproszonymi gośćmi (instruktorką fitness, górnikiem, psychologiem) cieszyły się dużym zainteresowaniem 

i zaangażowaniem ze strony uczestników. Podczas zajęć powstało wiele ciekawych kompozycji artystycznych, plastycznych, ręcznie zrobionych przedmiotów. Uczestnicy z wielką chęcią brali udział w zajęciach, które były pełne kreatywnych pomysłów. Nie zabrakło także czasu na gry 
i zabawy ruchowe , które wywoływały u dzieci salwy śmiechu.

Niestety - ferie dobiegły końca. Dzieci wróciły do swoich codziennych zajęć, aby już za parę miesięcy spotkać się znowu na świetlicach wiejskich, tym razem w czasie wakacyjnych zajęć.

Zajęcia odbywające się w czasie ferii były realizowane w ramach projektu pn. „Krasnoludków świat odkryjemy wraz” - Wesołe Ferie 2020 połączone z programem profilaktycznym „Żyjmy zdrowo, bajkowo i kolorowo” dofinansowanego z Urzędu Gminy w Lipnicy Murowanej ze środków Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

                       Lipnica Górna                                                                     Lipnica Murowana

         

                                 Borówna                                                                      Rajbrot

        

                                                                      Lipnica Dolna