„Śliwkowy Konkurs Kulinarny” organizowany jest po raz siódmy przez Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku”. Jego celem jest promocja obszaru Stowarzyszenia poprzez wyłonienie najciekawszych potraw z wykorzystaniem śliwek świeżych, suszonych, mrożonych itp., a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności tradycji kulinarnych.

Konkurs adresowany jest do osób zamieszkujących obszar Śliwkowego Szlaku tj. z gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą według ustalonych terminów (Harmonogram- zamieszony poniżej) osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej oraz mailowej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce od lipca do września podczas lokalnych imprez plenerowych na obszarze wszystkich gmin należących do Stowarzyszenia.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.nasliwkowymszlaku.pl, w biurze Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” (tel. 14  6844549) oraz w załączonych poniżej materiałach. 

Zapraszamy do udziału! 

 

PLAKAT – ŚLIWKOWY KONKURS KULINARNY 2017

REGULAMIN ŚLIWKOWEGO KONKURSU KULINARNEGO 2017

KARTA ZGŁOSZENIA – ŚLIWKOWY KONKURS KULINARNY 2017

HARMONOGRAM – ŚLIWKOWY KONKURS KULINARNY 2017