Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego stworzył w ramach promocji dziedzictwa historyczno-kulturowego regionu Quest pn. "Zamurowało mnie w Lipnicy czyli spacerem po Lipnicy Murowanej z Kazimierzem Brodzińskim".

Będzie on dostępny w wersji papierowej w siedzibie GDK, na świetlicach wiejskich oraz w Klubie św. Szymona działający  m przy Parafii (w godzinach pracy poszczególnych jednostek) dla mieszkańców i turystów odwiedzających naszą Gminę. Wersje elektroniczne są dostępne na naszej stronie internetowej oraz stronie Urzędu Gminy – www.lipnicamurowana.pl. Efektem końcowym przejścia trasy Questu będzie odnalezienie "skarbu" - pieczątki z grafiką Lipnicy i jej odbicie w odpowiednim miejscu broszury. Zachęcamy do rozwiązywania Questu oraz poznawania ciekawostek i niezwykłych miejsc Gminy.

Przypominamy, że trzy pierwsze osoby, który przyniosą do siedziby GDK rozwiązany quest wraz z wbitą pieczątką-skarbem otrzymają gadżety promocyjne gminy Lipnica Murowana.

 

QUEST – „ZAMUROWAŁO MNIE W LIPNICY

czyli spacerem po Lipnicy Murowanej z Kazimierzem Brodzińskim” -

wersja pdf